CONTACTS
SITE MAPSITE MAP
USEFUL LINKSUSEFUL LINKS
BANK ACCOUNTBANK ACCOUNT
SEARCH
 About us
 Профил на купувача
 About Industrial Property
 Inventions and Utility Models
 Industrial Design
 Marks
 Geographical indications
 New Plant Varieties and Animal Breeds
 Topography of Integrated Circuits
 Legislation
 Databases
 Publications
 Information Services
 Patent Library
 Bulgarian Industrial Property Network
 News
 Updates
 Projects
 Anticorruption
ПРОТОКОЛИ ЗА НЕПОЛУЧЕНА КОРЕСПОНДЕНЦИЯ
Списъци на кандидатите за представители по индустриална собственост, допуснати до писмен изпит Print
Списък на кандидатите за представители по индустриална собственост в областта на изобретенията и полезните модели, съгласно Решение от 13.02.2018 на председателя на Патентното ведомство, допуснати до писмен изпит, който ще се проведе на 23.02.2018 г.
1.      Дамяна Цветанова Стойчевска
2.      Теодора Руменова Попова
3.      Николай Тодоров Стоянов
4.      Максим Димитров Христов
5.      Десислава Василева Неделчева
6.      Ангелина Станимирова Илиева
7.      Камелия Кирилова Аничина - Заркова
8.      Тодор Иванов Комилев
9.      Живко Радославов Радев
10.    Зорница Мирославова Димитрова
11.    Цветелина Асенова Читакова
12.    Ивайло Маринов Маринов
13.    Камен Сашов Гогов
14.    Иван Маринов Маринов
15.    Ангел Павлов Марков
16.    Ивелина Красимирова Чернева

Списък на кандидатите за представители по индустриална собственост в областта на марките, географските означения и промишлените дизайни, съгласно Решение от 13.02.2018  на председателя на Патентното ведомство, допуснати до писмен изпит, който ще се проведе на 26.02.2018 г.
1.      Дамяна Цветанова Стойчевска
2.      Атанас Спилков Хубенов
3.      Николай Тодоров Стоянов
4.      Владислав Здравков Николов
5.      Запрянка Спасова Маринова
6.      Мирослава Николова Тоцева
7.      Максим Димитров Христов
8.      Десислава Василева Неделчева
9.      Диана Руменова Попова
10.    Сениха Ахмед Рюстем
11.    Тодор Иванов Комилев
12.    Рашко Богданов Стоянов
13.    Зорница Мирославова Димитрова
14.    Камелия Георгиева Каменова
15.    Ивайло Маринов Маринов
16.    Илияна Христова Тепавичарова
17.    Клеоника Колева Арабаджиева
18.    Яна Николова Георгиева
19.    Кристина Иванова Димитрова
20.    Камен Сашов Гогов
21.    Ангел Павлов Марков
22.    Миглена Аврамова Молхова-Владова
23.    Йордан Ивайлов Танков
24.    Патриция Александрова Черкезова
25.    Минко Петров Тодоров
26.    Ивелина Красимирова Чернева
27.    Киро Владев Киров
28.    Александра Петрова Ласина
29.    Юра Чавдарова Минчева
30.    Венцислав Марков Енчев
31.    Юлиана Павлова Златанова
32.    Татяна Георгиева Тотева
33.    Фани Александрова Колева
34.    Цветелина Димитрова Димитрова
35.    Йоана Иванова Миланова
36.    Лилия Емилова Хаджийска
37.    Деница Георгиева Матева
38.    Момчил Георгиев Петров
39.    Гергана Димитрова Димитрова
 
< Prev   Next >

E-SERVICES

USEFUL INFORMATION
Tariffs
Official Forms of the Patent Office
Announcments
FAQ
Industrial Property Representatives
Intellectual Property Representatives
Jobs at the Patent Office
SMEs
Home : Contact Us : Site Map : Useful Links : FAQ : Bank Account